Projekt Artystyczny Wyjdź Z Mroku

#wyjdzzmroku

Miejsce :cała Polska

01.06.2020- 01.01.2021r

Żaden człowiek nie wie jaki mrok kryje się w jego wnętrzu, a przecież każdy z nas ma mroczną stronę.

Większość z nas nie chce jej dostrzec, a ona jest naszą częścią. Przykrywamy ją „słodyczą”, nieskazitelnym wyglądem, zachowaniem godnego do naśladowania człowieka.

Tymczasem gdzieś w zakamarkach naszego „ja” istnieje ta część naszej duszy, która „nie przerobiona” tylko czeka, jak tykająca bomba,  na ujawnienie.

Projekt „Wyjdź z mroku” ma kilka wymiarów:
1. Psychologiczny, jako nowa postać rozwoju duchowego- akceptacja i wejście    w swój cień dostrzeżenie go, a może ujrzenie go po raz pierwszy, patrząc na zdjęcie.

2. Artystyczny- projekt przedstawia 100 portretów w mroku. Pierwszym etapem akcji jest wystawa, która odbędzie się online ze względu na COVID-19. W obecnej sytuacji wszyscy unikamy imprez masowych, ale mocno liczę, że spotkamy się osobiście z moimi Partnerami, Uczestnikami Projektu i z wszystkimi chętnymi, żeby zobaczyć mrok w 100 różnych postaciach, wymienić się zdaniem  i podyskutować. Zdjęcia nawet online stwarzają bardzo ciekawy klimat,               ale nieporównywalne wrażenie robią, kiedy są wydrukowane, oprawione

i podane w ciekawej ekspozycji.

Mrok nie oznacza, że jesteśmy źli, oznacza to, że jesteśmy ludźmi. W pierwszej kolejności musimy zaakceptować nasze wady, złe życiowe wybory, a następnie pracować nad sobą. Jesteśmy nieidealni i zdanie sobie z tego sprawy jest pierwszym etapem rozwoju. Dopóki nie zaczniemy widzieć siebie takimi, jakimi jesteśmy, nie zrobimy kroku w przód.

Akcja „Wyjdź z mroku” ma nam pomóc w ścieżce rozwoju. Zdjęcie przy bardzo nikłym oświetleniu „obedrze nas z całej słodyczy”, wydobędzie mrok, który w nas bytuje, ale pomoże tym samym w akceptacji nieidealnych nas samych.

Zapraszam wszystkich chętnych śledzić mój fanpage Monika Kossak (https://www.facebook.com/KossakMonika/). Tam będziemy udostępniać dla Was wszystkie informacje o wystawach online i tych, gdzie zobaczymy się osobiście.

Kontakt.

Dział sprzedaży:

Monika Kossak

tel.: +48 796 911 846

e-mail: monika@kossakart.com

 

Napisz do nas.

12 + 11 =